Kursy dla kadry

Kursy dla kadry

Angielski dla kadry

Stawiamy na w pełni profesjonalną organizację szkoleń i kursów z języka angielskiego dla pracowników kadry menadżerskiej. Specjalistyczne kursy, które przygotowujemy z myślą o tej grupie zawodowej, mają na celu poprawić możliwości skutecznego i efektywnego zarządzania firmą. Pragniemy wyposażyć tych, którzy każdego dnia stają przed trudnymi wyzwaniami i zadaniami najwyższej rangi, w umiejętności osobiste i kompetencje, które w pracy zawodowej są niezbędne.


Szkolenia tworzone z myślą o kadrze kierowniczej dotyczą:

  • budowania zespołu
  • zarządzania zespołem
  • zarządzania zmianą
  • radzenia sobie w kryzysowych sytuacjach
  • skutecznego poszukiwania rozwiązań
  • przywództwa
  • komunikacji w zespole
  • działań motywujących podwładnych
  • przeprowadzania rozmów z podwładnymi
  • i wiele innych niezwykle ważnych aspektów.

Dopasowując szkolenia do potrzeb tak wymagającej grupy osób, nie stawiamy na uwzględnienie aspektów, które tylko mogą się przydać. Pod uwagę bierzemy tematykę, z którą przyjdzie się zmierzyć każdej osobie na jednym z tego typu stanowisk. Stawiamy więc na tak zwane „pewniaki”, dopiero uzupełniając ofertę o aspekty, które mogą być pomocne i przydatne. W pierwszej kolejności opracowujemy ściśle dostosowany do potrzeb i wymagań plan nauczania, w którym zawarte zostaną priorytetowe aspekty związane z pełnionym stanowiskiem. Kolejno pod uwagę bierzemy każdą tematykę, która może przynieść poprawę jakości zarządzania. Na równi traktujemy indywidualne wymagania i oczekiwania Słuchaczy, uwzględniając życzenia nawet najbardziej wymagających. Nie kwestionujemy tematyki, którą kadra chce zawrzeć w szkoleniu. Po prostu ją uwzględniamy dokładając wszelkich starań, by taki kurs w pełni odpowiadał potrzebom rynku pracy, potrzebom Kursantów i ich zdaniem każdego rodzaju innym potrzebom.

 

 

Oferujemy naukę w małych grupach, o różnym poziomie zaawansowania. Stawiamy na zagadnienia, które w komunikacji na szczeblu krajowym jak i międzynarodowym są kluczem dobiznesowego sukcesu, odpowiedniego wizerunku kadry kierowniczej, a także całej firmy oraz utrzymania dobrych relacji z partnerami biznesowymi.

Dopasujemy ofertę ściśle do Twoich potrzeb i oczekiwań gwarantując, że będziesz usatysfakcjonowany pod każdym względem, a przede wszystkim, że komunikacja w biznesie z użyciem języka angielskiego będzie sprawna i skuteczna. Pomoże Ci utrzymać relacje partnerskie i nawiązać nowe kontakty.

Gwarantujemy sukces przez duże S, na które składają się nie tylko puste słowa, ale skuteczne działania. Państwa wyższe kwalifikacje są dla Nas dowodem, że robimy co w Naszej mocy, by ściśle odpowiadać zapotrzebowaniom rynkowym i kadry kierowniczej.

Bierzemy również pod uwagę Państwa opinię, dlatego przeprowadzamy badania, celem doskonalenia oferty jak i stałego podnoszenia jakości świadczonych przez Nas usług.

 

 

Z Nami nauczysz się specjalistycznego angielskiego efektywnie. Biznes na arenie

międzynarodowej zyska wysoko wykwalifikowaną kadrę kierowniczą.

 

 

Znajdziesz nas po tagach:
#angielski dla firm #kursy dla kadry #angielski łódzkie #kursy angielskiego dla firm #angielski Bełchatów #angielski Piotrków Trybunalski